Kim jestem?

15. 01. 18
posted by: przystań bliskości

 Kim jestem?

 

Jestem spełnioną żoną, mamą intuicyjnie zakorzenioną w rodzicielstwie bliskości. Z pasją od 10 lat realizuję się zawodowo jako psycholog i specjalista ds. rodziny. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Jestem pewna, że rodzice najlepiej znają siebie i swoje dzieci a każda rodzinna jest inna, wyjatkowa. Nie znam gotowych recept na wychowanie dzieci, rozwój rodzicielski, osobisty. Uważam, że każdy ma w sobie zasoby na bycie szcześliwym i spełnionym. Wierzę, że bliskość i wzajemne słuchanie swoich potrzeb jest kluczem do szczęśliwej rodziny.

Jeśli masz wątpliwości, potrzebujesz wsparcia, przyjrzenia się swoim/Waszym potrzebą - poczytaj, napisz. Jeśli znajdziesz coś wartościowego, inspirujacego dla Ciebie - skorzystaj, jesli nie - opuść temat. Zostaw po przeczytaniu wpis, może Twoja refleksja i opinia będzie pomocna komuś innemu. Mam w głowie mnóstwo pomysłów, które niebawem zacznę reazliować. 

Masz propozycję - śmiało napisz. 

Znajdziesz mnie na:

facebooku https://www.facebook.com/pages/przySTA%C5%83-BLISKO%C5%9Bci/724980084275602

instagramie http://instagram.com/przystanbliskosci 

Możesz napisać do mnie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.